Kiedy w 2003 r. powstawała firma BENEFIT Broker sp. z o.o., rynek usług brokerskich był już w znacznej mierze podzielony i ustabilizowany. Znalezienie miejsca na takim rynku wymagało od nas zaoferowania wyższego standardu usług niż oferowany przez firmy konkurencyjne.
Od początku działalności stykaliśmy się z nietypowymi problemami i zadaniami. Zamiast ich unikać staraliśmy się znajdować rozwiązania. W ten sposób staliśmy się autorem szeregu pionierskich rozwiązań zarówno w obszarze kształtowania umów jak i ich obsługi, wypracowując przy tym skuteczne modele współpracy, aby Klient otrzymał nie tylko „dobre ubezpieczenie”, ale też żeby korzystanie z takiego ubezpieczenia nie nastręczało nadmiernych trudności.

Przez te lata powstawał zespół stanowiący dzisiaj największy kapitał firmy – zespół doświadczonych specjalistów, którzy szukają rozwiązań, nie problemów, i których wiedza, zaangażowanie i kreatywność pozwala nam oferować usługi najwyższej jakości.

Niejako przy okazji staliśmy się specjalistą od obsługi Klientów i spraw, wymagających szczególnego, indywidualnego podejścia, czy to ze względu na stopień skomplikowania materii, czy też z uwagi na rozbudowaną strukturę własnościową czy organizacyjną Klienta i Jego majątku. Te obszary działalności i branże stanowią do dziś nasze specjalności, pozwalające w wielu obszarach zaoferować Klientowi zakres usług niedostępny u konkurentów.

Dziś ten zdobywany przez lata kapitał stawiamy do Państwa dyspozycji.